Hakkımızda

Flexigo, “mobility” (A noktasından B noktasına; daha kolay, etkin ve ekonomik taşıma) alanında yazılım çözümleri üreten Vektör Teknoloji’nin, çalışanların işe gidiş geliş süreçlerinin iyileştirilmesi, firmaların personel servis hizmetinin satın alımı ve yönetimi esnasında yaşadıkları zorlukların çözümlenmesi ve maliyetlerin kontrol altına alınabilmesi için geliştirdiği bir çözüm olarak ortaya çıktı. Vektör Teknoloji, Flexigo aracılığıyla bugün 15.000 + personelin 1.000+ personel servisi tarafından taşınma sürecini uçtan uca yönetiyor.

Servis kullanabilecek sayıda personeli bulunan firmalara destek olmanın yanı sıra, personel adedinin az olması nedeniyle, servis hizmetinden faydalanamayan firmalara ve çalışanlarına da çözüm sağlıyor. Amacımız A noktasından B noktasına gitmenin oldukça zahmetli ve maliyetli olduğu İstanbul’dan başlayarak, dünyada insanların işe gidiş gelişlerini en etkin, konforlu ve ekonomik vasıtalarla yapmalarına yardımcı olmak ve güne daha enerjik başlamalarını, eve daha mutlu dönmelerini sağlamaktır. Tüm bunları yaparken, paylaşımlı seyahat havuzuna kattığımız kişilerin tekil araç kullanımından uzaklaşması sayesinde karbon emisyonunun ve trafiğin azaltılmasıyla çevreye de dolaylı olarak katkı sağlıyoruz.

Flexigo, personel taşımacılık şirketlerine rakip değildir. Flexigo, sektörün işleyişini daha kolay ve etkin hale getirerek, bu şirketlerin asıl işlerine odaklanmalarını sağlar. Bunun da ötesinde, şu anda personel servisi kullanamayan firmalara erişimlerini de sağlayarak bu pastanın büyütülmesine destek olur.